-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пульт контролю автономної газової котельні "Сигнал-1" та пристрій зв'язку з об'єктом "Сигнал-55"
Оголошено тендер
308 098.80
UAH
Номер:
e6dad714dee84dbb826f667b34004e42
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-007751-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342184
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 50000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342184
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 50000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
308 098.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пульт контролю автономної газової котельні "Сигнал-1" та пристрій зв'язку з об'єктом "Сигнал-55"
Примітки:
Відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
Дата опублікування:
10.08.2026 13:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума308 098.80 UAH