• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Пневморесора

Оголошено тендер

6 672.00 UAH
Номер: 46c904b6db79427e961608d2c8e5972a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-005017-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 6 672.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пневморесора
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Коваленко А.К.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування: 10.08.2026 11:51
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума6 672.00 UAH