-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги по згвинчуванню/розгвинчуванню насосно-компресорних труб Ø 101,6 мм та Ø 60,32 мм при спуско-підіймальних операціях у свердловинах Замовника
Оголошено тендер
1 680 000.00
UAH
Номер:
3a7c095d550a49678708781bc9a0d315
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-003486-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по згвинчуванню/розгвинчуванню насосно-компресорних труб Ø 101,6 мм та Ø 60,32 мм при спуско-підіймальних операціях у свердловинах Замовника
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (Уповноважена особа: Шаповал Ю.М.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт
Дата опублікування:
10.08.2026 11:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 680 000.00 UAH