• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації одноразового гарячого харчування (сніданки)

Оголошено тендер

1 411 623.86 UAH
Номер: 94cfd7492d0f433896987bc3b2adcb6d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-013850-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Чернівецький ліцей № 9 Чернівецької міської ради
Замовник: Чернівецький ліцей № 9 Чернівецької міської ради
Очікувана вартість: 1 411 623.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації одноразового гарячого харчування (сніданки)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 07.08.2026 21:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума214 723.86 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 196 900.00 UAH