-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо проведення публічних консультацій з перейменування об’єктів топоніміки та роз’яснення інформації про перейменовані об’єкти топоніміки)
Оголошено тендер
361 204.80
UAH
Номер:
b727826a8b2342779e564e2c12b25c86
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-012978-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
361 204.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо проведення публічних консультацій з перейменування об’єктів топоніміки та роз’яснення інформації про перейменовані об’єкти топоніміки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
07.08.2026 16:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума361 204.80 UAH