• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

“Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”

Оголошено тендер

82 270.41 UAH
Номер: a25abd09a76841f8b296803e7cfe5d31
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-012643-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 82 270.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: “Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 07.08.2026 16:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Олива 5W30 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 10 літр
Період постачання (не задано)
Олива 5W30 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 10 літр
Період постачання (не задано)
Олива 5W30 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 8 літр
Період постачання (не задано)
Олива 10W40 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 10 літр
Період постачання (не задано)
Олива 10W40 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 10 літр
Період постачання (не задано)
Олива 0W30 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 8 літр
Період постачання (не задано)
Олива 5W30 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 8 літр
Період постачання (не задано)
Олива 0W30 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 7 літр
Період постачання (не задано)
Олива 10W40 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 28 літр
Період постачання (не задано)
Олива 5W30 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 13 літр
Період постачання (не задано)
Олива 10W40 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 114 літр
Період постачання (не задано)
Олива 10W40 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 6 літр
Період постачання (не задано)
Олива 5W30 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 16 літр
Період постачання (не задано)
Олива 5W30 (або еквівалентна назва)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 8 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд та Спеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума82 270.41 UAH