-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту і технічного обслуговування спеціалізованого службового транспортного засобу Замовника (номенклатурна позиція послуги за найбільш підходящим кодом ДК 021:2015 – 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Оголошено тендер
478 994.09
UAH
Номер:
b84dfd1b03c140efb9422ab2ef1bc951
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-009157-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Маріупольський міжрайонний відділ Управління поліції охорони в Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109084
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Маріупольський міжрайонний відділ Управління поліції охорони в Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109084
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
478 994.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з ремонту і технічного обслуговування спеціалізованого службового транспортного засобу Замовника (номенклатурна позиція послуги за найбільш підходящим кодом ДК 021:2015 – 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
07.08.2026 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від надання послуг, які здійснюються на договірних засадах (в порядку п.п. 9 п. 5 Положення про Національну поліцію)
Сума478 994.09 UAH