• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шолом кулезахисний, окуляри захисні балістичні

Оголошено тендер

264 240.00 UAH
Номер: d0dc85f221c64eec843b0ecfa687c022
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-008875-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 264 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шолом кулезахисний, окуляри захисні балістичні
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Шаповал Ю.М.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування: 07.08.2026 14:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума264 240.00 UAH