• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шпала дерев'яна обрізна (А) непросочена тип I

Оголошено тендер

1 688 033.16 UAH
Номер: f0e7931b07ca41038764bd505a9d75e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-008754-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 1 688 033.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шпала дерев'яна обрізна (А) непросочена тип I
Примітки: ТМЦ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Дата опублікування: 07.08.2026 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 688 033.16 UAH