• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)

Оголошено тендер

99 600.00 UAH
Номер: 774a40cd49454542bf4555617a1abc22
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-002352-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Очікувана вартість: 99 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 07.08.2026 10:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума99 600.00 UAH