• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Магній хлористий кристалічний (бішофіт сухий)

Оголошено тендер

478 000.00 UAH
Номер: 23efe20885244ba2aff890fcd316b8df
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-001487-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 478 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Магній хлористий кристалічний (бішофіт сухий)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.08.2026 09:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Магній хлористий кристалічний (бішофіт сухий)
Код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Кількість 11.95 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомир
Сума478 000.00 UAH