-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)
Оголошено тендер
118 752.00
UAH
Номер:
a85c255360ca46b5ade0f591d655569d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-013693-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
118 752.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
06.08.2026 17:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума118 752.00 UAH