• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_010120N)

Оголошено тендер

195 286.00 UAH
Номер: 3b3e78d2e5c04c9481ff3e1c9919be1e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-013085-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Очікувана вартість: 195 286.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_010120N)
Примітки: Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 15 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування: 06.08.2026 16:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти підприємства
Сума195 286.00 UAH