• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з перевірки метрологічної справності, калібрування та контролю метрологічних характеристик для підтвердження придатності ЗВТ для подальшого використання Східного регіону (Полтавська область, м. Полтава)

Оголошено тендер

18 098.02 UAH
Номер: 21daca0650394a57b52e0115a2949b98
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-011599-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 18 098.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з перевірки метрологічної справності, калібрування та контролю метрологічних характеристик для підтвердження придатності ЗВТ для подальшого використання Східного регіону (Полтавська область, м. Полтава)
Примітки: 23-297016-26 Уповноважена особа - Привалова Т.О.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 06.08.2026 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума18 098.02 UAH