-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45454000-4 Реконструкція (Реконструкція ПС-110/35/10 кВ «Затурці» для приєднання УЗЕ (згідно умов договору ТУ013748-191225-1-02-21-2-000000-1) Замовник: ТОВ «ВОЛЬТСТОРЕДЖ 3»)
Оголошено тендер
1 374 774.65
UAH
Номер:
cc247f5a2d2f4004ae5d19e91baf68b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-010705-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 374 774.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45454000-4 Реконструкція (Реконструкція ПС-110/35/10 кВ «Затурці» для приєднання УЗЕ (згідно умов договору ТУ013748-191225-1-02-21-2-000000-1) Замовник: ТОВ «ВОЛЬТСТОРЕДЖ 3»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
Дата опублікування:
06.08.2026 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 374 774.65 UAH