-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підготовка об’єктів до опалювального сезону (повне передсезонне технічне обслуговування обладання котельних)
Оголошено тендер
90 574.00
UAH
Номер:
10bd34377b4b45d69c126ce951bf45f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-010076-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43995469
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, Іллінська, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43995469
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, Іллінська, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
90 574.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підготовка об’єктів до опалювального сезону (повне передсезонне технічне обслуговування обладання котельних)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.08.2026 14:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підготовка об’єктів до опалювального сезону (повне передсезонне технічне обслуговування обладання котельних)
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума90 574.00 UAH