• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

45454000-4 Реконструкція (Реконструкція ПС-110/35/10 кВ «Стара Вижівка» для приєднання УЗЕ (згідно з умовами договору ТУ013903-261225-1-02-26-2-000000-1), замовник: ТОВ «ВОЛЬТСТОРЕДЖ 1»)

Оголошено тендер

2 013 287.28 UAH
Номер: bab6ffd9970946e3aa25ba701e90e9c1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-009338-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 2 013 287.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 45454000-4 Реконструкція (Реконструкція ПС-110/35/10 кВ «Стара Вижівка» для приєднання УЗЕ (згідно з умовами договору ТУ013903-261225-1-02-26-2-000000-1), замовник: ТОВ «ВОЛЬТСТОРЕДЖ 1»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Дата опублікування: 06.08.2026 14:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція ПС-110/35/10 кВ «Стара Вижівка» для приєднання УЗЕ (згідно з умовами договору ТУ013903-261225-1-02-26-2-000000-1), замовник: ТОВ «ВОЛЬТСТОРЕДЖ 1»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 013 287.28 UAH