-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання
Оголошено тендер
11 199.60
UAH
Номер:
3e562b0959e0485dad926f5d636e38a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-006389-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 199.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання
Примітки:
для об'єкту Замовника, що знаходиться у Тернопільській області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
06.08.2026 12:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума11 199.60 UAH