• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (Ножиці гідравлічні)

Оголошено тендер

12 846.00 UAH
Номер: c4f95b3c49cc4f34a77898e3ece0b879
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-003097-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Очікувана вартість: 12 846.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (Ножиці гідравлічні)
Примітки: Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до п.п. 15 пункту 13 Особливостей.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування: 06.08.2026 10:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування: Кошти підприємства.
Сума12 846.00 UAH