• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сталеві деталі трубопроводів

Оголошено тендер

1 936 896.00 UAH
Номер: a7d5dbd72d954ce795ba75180ffc7625
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-001297-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 1 936 896.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сталеві деталі трубопроводів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 06.08.2026 09:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 936 896.00 UAH