• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015- 45250000-4 Будівництво заводів/установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури 45251220-9 - Будівництво когенераційних установок, а саме: «Реконструкція котельні з встановленням газової когенераційної установки електричною потужністю 500 кВт за адресою: вул. **********, м. Миколаїв»

Оголошено тендер

12 593 644.00 UAH
Номер: c9eeb47e42ce43fbb919e4162c761d66
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-001217-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 12 593 644.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015- 45250000-4 Будівництво заводів/установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури 45251220-9 - Будівництво когенераційних установок, а саме: «Реконструкція котельні з встановленням газової когенераційної установки електричною потужністю 500 кВт за адресою: вул. **********, м. Миколаїв»
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури
Дата опублікування: 06.08.2026 09:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти Покупця та/або інші не заборонені законодавством джерела
Сума12 593 644.00 UAH