-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування у КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна»)
Оголошено тендер
597 750.00
UAH
Номер:
d1d775ae16524fc4b56ffb172eeb85a2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-012501-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцька міська лікарня "Правобережна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204294
-
Адреса:
39625, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Бончука лікаря, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцька міська лікарня "Правобережна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204294
-
Адреса:
39625, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Бончука лікаря, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
597 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування у КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна»)
Примітки:
Підпункт 4 пункту 13
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.08.2026 15:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти підприємства
Сума597 750.00 UAH