• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт тротуарного покриття в КУ "Заклад дошкільної освіти "Гармонія" Ананьївської міської ради" за адресою: Одеська область, Подільський район, місто Ананьїв, вулиця Омеляновича–Павленка Михайла, 60. (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Оголошено тендер

319 949.00 UAH
Номер: 67117731ae5f4a3a96d4fc12bd864d9f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-009300-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ "Центр фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичної культури і спорту Ананьївської міської ради"
Замовник: КУ "Центр фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичної культури і спорту Ананьївської міської ради"
Очікувана вартість: 319 949.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт тротуарного покриття в КУ "Заклад дошкільної освіти "Гармонія" Ананьївської міської ради" за адресою: Одеська область, Подільський район, місто Ананьїв, вулиця Омеляновича–Павленка Михайла, 60. (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.08.2026 14:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяАнаньївська
Сума319 949.00 UAH