-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015- 45250000-4 Будівництво заводів/установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури 45251220-9 - Будівництво когенераційних установок, а саме: «Реконструкція котельні з встановленням газової когенераційної установки електричною потужністю 1500 кВт за адресою: вул. *****************, м. Миколаїв»
Оголошено тендер
16 164 684.00
UAH
Номер:
e9e6ac622ff749e087a44b0dfc8be890
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-008550-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
16 164 684.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015- 45250000-4 Будівництво заводів/установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури 45251220-9 - Будівництво когенераційних установок, а саме: «Реконструкція котельні з встановленням газової когенераційної установки електричною потужністю 1500 кВт за адресою: вул. *****************, м. Миколаїв»
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури
Дата опублікування:
05.08.2026 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти Покупця та/або інші не заборонені законодавством джерела
Сума16 164 684.00 UAH