-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом аутсорсингу (код 55510000-8 - Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
2 920 500.00
UAH
Номер:
116c26d5a78341b581148d09a0bd8ae2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-008394-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Стрілківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907901
-
Адреса:
82092, Україна, Львівська область, Стрілки, село Стрілки Львівська область, вул. Вербицького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Стрілківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907901
-
Адреса:
82092, Україна, Львівська область, Стрілки, село Стрілки Львівська область, вул. Вербицького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 920 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом аутсорсингу (код 55510000-8 - Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.08.2026 13:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення гарячого харчування учнів ЗЗСО
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрілки
Сума2 198 700.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспівфінансування
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрілки
Сума721 800.00 UAH