-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 9, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
Оголошено тендер
2 074 549.56
UAH
Номер:
92f2ebebd397404781f68c569c5ef66b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-007921-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44214498
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44214498
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 074 549.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 9, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2026 13:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 9, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяКраматорська
Сума2 074 549.56 UAH