• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набір ремонтний аплікатора радіальної ударно-хвильової терапії

Оголошено тендер

93 003.01 UAH
Номер: c153a36b70eb426281d98c6d298cf4cb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-005342-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 93 003.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набір ремонтний аплікатора радіальної ударно-хвильової терапії
Примітки: 9.186
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Дата опублікування: 05.08.2026 11:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума93 003.01 UAH