-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 79А, корпус № 1, у під’їздах №№ 1, 2, м. Дніпро)
Оголошено тендер
519 987.84
UAH
Номер:
65138e7607df4c65905b5543dcaed0c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-003292-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938788
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Мануйлівський, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938788
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Мануйлівський, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
519 987.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 79А, корпус № 1, у під’їздах №№ 1, 2, м. Дніпро)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2026 10:40
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно з Положенням про адміністрацію Амур-Нижньодніпровського району Дніпровської міської ради від 24 лютого 2021 року № 71/4, зі змінами, адміністрація відповідно до покладених на неї функцій, здійснює заходи щодо усунення аварій у житловому фонді шляхом ремонту будинків міста, що є об’єктами права комунальної власності та багатоквартирних будинків ОСББ, ЖБК, ОК та ОК ЖБК. Відповідно до акту обстеження стану електропроводки щитової, підвалу і стояків у будинку № 79-А, корпус 1 по вулиці Калинова, від 15.05.2026 року наданого головою правління ОК «ЖБК № 302» Галиною Суворовою (вх. 4/309 від 29.05.2026), протоколу комісії з визначення об’єктів, що потребують проведення невідкладних аварійних робіт у житловому фонді на території району від 16.06.2026 № 11, встановлено, що система електромереж перебуває в аварійному стані та потребує поточного ремонту, а саме: заміни електропроводки та вимикачів Проведення поточного ремонту спрямовано на те, щоб привести електромережі будинку до задовільного стану.
-
Дата публікації:
05.08.2026 10:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяАмур-Нижньодніпровський
Сума519 987.84 UAH