-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конвекційна піч (код ДК 021:2015:39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено тендер
281 250.00
UAH
Номер:
7db7c72908da4509a227cb84694bab77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-015476-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
46080066
-
Адреса:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський р-н село Гнідин, вул.Нова будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
46080066
-
Адреса:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський р-н село Гнідин, вул.Нова будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
281 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конвекційна піч (код ДК 021:2015:39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.08.2026 23:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Конвекційна піч
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗолочівська
Сума281 250.00 UAH