-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль таблетована для пом`якшення води
Оголошено тендер
220 000.00
UAH
Номер:
5071a623014844b983c18704900e0733
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-013632-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сіль таблетована для пом`якшення води
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натрію
Дата опублікування:
04.08.2026 16:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сіль таблетована для пом`якшення води
Кількість
10 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 000.00 UAH