• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Дружби, 17, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)

Оголошено тендер

877 641.60 UAH
Номер: 0afc68149c034c47bc48d27433960901
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-012165-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 877 641.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Дружби, 17, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.08.2026 15:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Дружби, 17, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяКраматорська
Сума877 641.60 UAH