-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Оголошено тендер
1 729 384.00
UAH
Номер:
aefac7578c81404f8f654629af12ec68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-010773-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗЗСО "Ветлівський ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017109
-
Адреса:
44220, Україна, Волинська область, село Ветли, Волинська обл., Любешівський р-н, с. Ветли, вул. Шкільна 26.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗЗСО "Ветлівський ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017109
-
Адреса:
44220, Україна, Волинська область, село Ветли, Волинська обл., Любешівський р-н, с. Ветли, вул. Шкільна 26.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 729 384.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.08.2026 15:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років
Кількість
7323 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Кількість
10665 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Кількість
4906 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВетли
Сума518 815.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяВетли
Сума1 210 569.00 UAH