• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуга з управління побутовими відходами в Київському РУМ АЗС АТ «Укрнафта» (Черкаська область)

Оголошено тендер

19 432.76 UAH
Номер: c959e9341c1446cab19922bdb4d03ff5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-010270-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 19 432.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з управління побутовими відходами в Київському РУМ АЗС АТ «Укрнафта» (Черкаська область)
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (Уповноважена особа: Шаповал Ю.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Дата опублікування: 04.08.2026 14:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 432.76 UAH