• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021-2015-33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації

Оголошено тендер

30 769.42 UAH
Номер: eae2ce94539243919c49ba5f3eecc772
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-009865-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний заклад психоневрологічної допомоги та соціально значущих хвороб» Запорізької обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний заклад психоневрологічної допомоги та соціально значущих хвороб» Запорізької обласної ради
Очікувана вартість: 30 769.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021-2015-33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи від 04.08.2026р. Замовник належить до «юридичної особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі» згідно ст..2 ч.1 п.3 ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель». Категорія підприємства – мале. Адреса замовника 69033, м. Запоріжжя, Оріхівське шосе 10А, Комунарський район
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.08.2026 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума30 769.42 UAH