• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Компресійні штани для відновлення після тренувань для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з волейболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3770)

Оголошено тендер

288 000.00 UAH
Номер: be1741a70c78457c8312ab9cd954da42
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-009567-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Очікувана вартість: 288 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Компресійні штани для відновлення після тренувань для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з волейболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3770)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель на 2026 рік. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 19.06.2026 № 3770 Очікувана вартість предмета закупівлі в річному плані зазначена з ПДВ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.08.2026 14:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік.
Код класифікації видатківКПК-2026:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума288 000.00 UAH