• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Артроскопічна стійка в комплекті

Оголошено тендер

5 196 000.00 UAH
Номер: 64e2e3a84eeb494c85a7f3133b12704f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-009249-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська багатопрофільна опорна лікарня "Новогуйвинської селищної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська багатопрофільна опорна лікарня "Новогуйвинської селищної ради
Очікувана вартість: 5 196 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Артроскопічна стійка в комплекті
Примітки: Місцезнаходження: Житомирська обл. Житомирський р-н.с. Станишівка. шосе Сквирське,3; Категорія замовника: 3). підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.08.2026 14:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовогуйвинська
Сума5 196 000.00 UAH