• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Сонячна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Оголошено тендер

1 028 592.00 UAH
Номер: 6af22ad290c04ef2aef9906a5c791a58
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-009182-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 1 028 592.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Сонячна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.08.2026 14:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодатково виділені кошти Рішення сесії №2597-54/VIII від 24.07.2026
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПетропавлівська
Сума1 028 592.00 UAH