• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Спрей 0.4 л. NEW TON універсальний, чорний, глянець

Оголошено тендер

384.00 UAH
Номер: 50b8cb68eac34a7c9dc1915a3aa8cff3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-002475-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Очікувана вартість: 384.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спрей 0.4 л. NEW TON універсальний, чорний, глянець
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №110 від 04.08.2026 року. Категорія замовника - пункт 1 частина 3 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Тип процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями з урахуванням СОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.08.2026 10:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодаткові кошти . Згідно рішення сесії Деражнянської міської ради про внесення змін до річного розпису Бюджету Деражнянської міської територіальної громади від 23.07.2026 р. №4
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеражня
Сума384.00 UAH