• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Автоматичний вимикач, щит розподільний

Оголошено тендер

1 950.00 UAH
Номер: 42910a922787471283be5aee1f900d90
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-003971-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Замовник: ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоматичний вимикач, щит розподільний
Примітки: Закупівля без використання електронної системи, враховуючи що процедура відкритих торгів UA-2026-07-21-003209-a, не відбулася в зв'язку з відсутністю учасників
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.08.2026 11:02
Дата модифікації: 04.08.2026 10:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Автоматичний вимикач ETIMAT 6 3р С 50А(6 kA) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Щит розподільний КДЕ-У під електронний лічильник
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума1 950.00 UAH