-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів Стрільської початкової школи Сарненської міської ради
Оголошено тендер
154 192.50
UAH
Номер:
227929f47b7d460d9f4a6c68915733ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-014040-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СТРІЛЬСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32646859
-
Адреса:
34512, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Стрільськ, вул.Чапленка, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СТРІЛЬСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32646859
-
Адреса:
34512, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Стрільськ, вул.Чапленка, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
154 192.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів Стрільської початкової школи Сарненської міської ради
Примітки:
Звільнено від оподаткування ПДВ відповідно до ст.197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.08.2026 17:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрільськ
Сума103 474.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрільськ
Сума50 717.70 UAH