• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Леонтовича, 6 в кількості 1 (одна) одиниця

Оголошено тендер

1 921 880.00 UAH
Номер: c97cfc8e00b742bab58d552f458b9f96
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-011633-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 921 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Леонтовича, 6 в кількості 1 (одна) одиниця
Примітки: Категорія замовника - передбачена п.1 ч.4 ст.2 Закону. Закупівля за потребою, відповідно пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги з урахуванням особливостей). Закупівля передбачає виконання робіт протягом 2026 -.2027 років
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 03.08.2026 15:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Леонтовича, 6 в кількості 1 (одна) одиниця
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6081 - Будівництво житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства
Адміністративно-територіальна класифікаціяХаджибейський
Сума1 921 880.00 UAH