• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Облаштування площадки під вуличні спортивні тренажери за адресою: 16300, вулиця Миколи Амосова, будинок 1, селище Куликівка Чернігівського району Чернігівської області (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи).

Оголошено тендер

439 461.20 UAH
Номер: bcd5696f9fd848ba823db2172630dae1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-011398-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Куликівська селищна рада
Замовник: Куликівська селищна рада
Очікувана вартість: 439 461.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Облаштування площадки під вуличні спортивні тренажери за адресою: 16300, вулиця Миколи Амосова, будинок 1, селище Куликівка Чернігівського району Чернігівської області (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи).
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.08.2026 15:37
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Облаштування площадки під вуличні спортивні тренажери за адресою: 16300, вулиця Миколи Амосова, будинок 1, селище Куликівка Чернігівського району Чернігівської області
Код ДК 021:2015: 45112720-8 Благоустрій спортивних майданчиків і зон відпочинку
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяКуликівка
Сума439 461.20 UAH