-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт
Оголошено тендер
16 175 000.00
UAH
Номер:
e27ff84b5b6449248a81539dcb966a5e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-009214-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
16 175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин
Дата опублікування:
03.08.2026 14:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 175 000.00 UAH