-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Подяка дерев’яна з металевою пластиною для забезпечення проведення заходу з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту (урочисте нагородження спортсменів, тренерів та фізкультурно-спортивної громадськості міста Києва)
Оголошено тендер
37 503.36
UAH
Номер:
31f8bff3d30f4577b10d3b9610c9e299
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-007348-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
37 503.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Подяка дерев’яна з металевою пластиною для забезпечення проведення заходу з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту (урочисте нагородження спортсменів, тренерів та фізкультурно-спортивної громадськості міста Києва)
Примітки:
На виконання резолюції до службової записки з додатками: «запити.docx», «Обґрунтування закупівлі.docx», «Службова записка.docx», «Т.С. подяки.docx», «Розрахунок.xlsx», «таблиця моніторинг.docx» «Комерційна пропозиція Бойко.pdf», «Комерційна пропозиція Голець .pdf», «Комерційна пропозиція Чорнак.pdf» відповідно до службової записки начальника відділу координації проведення масових заходів Галінської Діани Юріївни №59 від 23.07.2026 року, з визначеною ініціатором очікуваною вартістю закупівлі 31 252 грн. 80 коп. грн без ПДВ, потреба в коштах з ПДВ – 37 503 грн. 36 коп.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18530000-3 Подарунки та нагороди
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.08.2026 13:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5061 - Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума37 503.36 UAH