• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Амортизатори (код за ЕЗС ДК 021-2015 34320000-6 — Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)

Оголошено тендер

312 000.00 UAH
Номер: 11d763110ef9420da0307615c70e9c39
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-006640-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 312 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Амортизатори (код за ЕЗС ДК 021-2015 34320000-6 — Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування: 31.07.2026 14:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума312 000.00 UAH