-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для біохімічної лабораторії
Оголошено тендер
368 427.00
UAH
Номер:
9b50ede8b7624f8593e9e6b94e2c4fae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-005614-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР №29" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР №29" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Контактна особа:
Інна Сівак https://knpkdc29.itmed.org/
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 32А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
368 427.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реактиви для біохімічної лабораторії
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
31.07.2026 13:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Діагностикум для виявлення
антистрептолізину-О в сироватці крові людини
АСЛ-О - латекс-тест
×
-
НК 024:2023:
63271 Бета-гемолітична численна група стрептококів стрептолізин O, антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, аглютинація
Кількість
1 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Діагностикум для виявлення ревматоїдного фактору в сироватці крові людини РФ - латекс-тест
×
-
НК 024:2023:
55112 Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації
Кількість
8 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
RPR-carbon-тест 500
×
-
НК 024:2023:
51819 Treponema pallidum reagin antibody IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації
Кількість
5 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Діагностикум для виявлення С-реактивного білку в сироватці крові людини СРБ - латекс-тест
×
-
НК 024:2023:
63234 C-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro), набір, аглютинація, експрес-аналіз
Кількість
15 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Олія імерсійна 100 мл
×
-
НК 024:2023:
43550 Фіксувальна рідина для мікроскопії, IVD (діагностика in vitro)
Кількість
5 пляшка
Період постачання
до 31.12.2026
ІФА-набір "EQUI HAV lgM"
×
-
НК 024:2023:
48281 Вірус гепатиту A, імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ділюент Diatro Dil-DIFF 20л
×
-
НК 024:2023:
58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
5 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Лізуючий реагент Diatro Lyse-DIFF з апаратним ключем
×
-
НК 024:2023:
61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Очищуючий розчин Diatro Clener 1л
×
-
НК 024:2023:
63377 Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro)
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Контроль гематологічний Diacon 3 норма, 3,0 мл
×
-
НК 024:2023:
55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
ЗАЛІЗО 60
×
-
НК 024:2023:
54762 Залізо IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Сечова кислота 60
×
-
НК 024:2023:
53583 Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Креатинін ензиматік 60
×
-
НК 024:2023:
53250 Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
МУЛЬТИКАЛІБРАТОР РІВЕНЬ 1
×
-
НК 024:2023:
47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
0.2 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Мікроальбумін 60
×
-
НК 024:2023:
53479 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Мікроальбумін контроль
×
-
НК 024:2023:
53478 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Набір реагентів для визначення тиреотропного гормону (ТТГ) (ІХЛА)
×
-
НК 024:2023:
54386 Тиреоїдний гормон (ТТГ) IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз
Кількість
15 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Набір реагентів для визначення фолієвої кислоти (ІХЛА)
×
-
НК 024:2023:
60982 Фолат (вітамін В9) IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Набір реагентів для визначення вітаміну В12 (ІХЛА)
×
-
НК 024:2023:
60779 Вітамін B12 IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Холестерин ліпопротеїну високої густини ( ЛпВГ ) прямий
×
-
НК 024:2023:
53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Холестерин ліпопротеїну низької густини (ЛпНГ) прямий
×
-
НК 024:2023:
53395 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Набір реагентів для імуноферментного визначення загального простатичного специфічного антигену в сироватці (плазмі) крові
×
-
НК 024:2023:
54665 Загальний простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Набір реагентів для імуноферментного
визначення вільного простатичного
специфічного антигену в сироватці
(плазмі) крові
×
-
НК 024:2023:
54669 Вільний (незв'язаний) простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Набір реагентів для імуноферментного
визначення загального IgE в сироватці
(плазмі) крові
×
-
НК 024:2023:
53776 Загальний імуноглобулін Е (загальний IgE) IVD (діагностика in vitro), комплект, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума368 427.00 UAH