-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент), код ДК 021:2015:34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
ad23b198e3844b98bb2681be84cb0504
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-003223-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32231431
-
Адреса:
31500, Україна, Хмельницька область, селище Летичів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАРІУПОЛЯ, БУДИНОК 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32231431
-
Адреса:
31500, Україна, Хмельницька область, селище Летичів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАРІУПОЛЯ, БУДИНОК 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент), код ДК 021:2015:34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.07.2026 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0100 - Державне управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛетичів
Сума1 500 000.00 UAH