-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні гранули (код за ЄЗС ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо)
Оголошено тендер
85 000.00
UAH
Номер:
dfcabb0c83924e90abad0f123a2d565d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-011340-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КУЛИКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "РОМАШКА" КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21406864
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт Куликівка, вулиця Пирогова, будинок 14-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КУЛИКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "РОМАШКА" КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21406864
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт Куликівка, вулиця Пирогова, будинок 14-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні гранули (код за ЄЗС ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
30.07.2026 16:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливні гранули з деревини хвойних порід, 8мм
Кількість
5 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКуликівка
Сума85 000.00 UAH