-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)
Оголошено тендер
97 200.00
UAH
Номер:
60611d2ee1964328922a3ea17d83c10c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-009371-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
97 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Дата опублікування:
30.07.2026 15:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)
Кількість
1 лот
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума97 200.00 UAH