-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пилосос, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»
Оголошено тендер
4 152.33
UAH
Номер:
a18e1cc1488a444394a4b33ed79e47cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-008764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 152.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пилосос, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування:
30.07.2026 15:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 152.33 UAH